Gastronomia

Restauracja Checz Rybacka

Adres:

ul. Jeziorna 2
Borowo

tel. : 58 6853404
507 196 076
Godziny otwarcia: od 11.00 do 22.00
Parking: bezpłatny
WC na miejscu
Oferta specjalna
Przystosowanie dla niepoełnosprawnychRestauracja „ Checz Rybacka” wybudowana w 2000r. mieści się w Borowie, niemal w samej bramie wjazdowej do powiatu kartuskiego, będącego wizytówką Kaszub. Checz to w języku kaszubskim dom, a zatem tajemniczo brzmiąca nazwa to po prostu „rybacki dom”. Restauracja specjalizuje się w daniach rybnych. Samodzielnie skomponowano kilkadziesiąt oryginalnych potraw, z rozmaitych gatunków słodko i słonowodnych mieszkańców wodnych otchłani.

Restauracja „Checz Rybacka” otrzymała w ogólnopolskim rankingu „ Rzeczpospolitej” „Pięć widelców”, jako prestiżową nagrodę roku 2001. Natomiast w 2002 roku „ Checz Rybacka „ za stworzenie profesjonalnej, wysokiej jakości oferty gastronomicznej, której towarzyszy wyjątkowy klimat i niepowtarzalny urok miejsca, odebrała puchar „ Perła Kaszub”.

W kolejnych latach Checz Rybacką uznano między innymi jako najlepszą firmę roku, przyznano kolejną Perłę oraz super Perłę za długoletnią działalność na terenie powiatu kartuskiego. Zajęcie I-szego miejsca w plebiscycie portalu kartuzy.info dopełniło ocenę naszych gości, która mobilizuje nas do dalszej pracy.
Należy wspomnieć o licznych publicznych wypowiedziach oraz rankingach ogólnopolskich gdzie znawcy kulinarni dostrzegają naszą restauracje jako  wyśmienitą krainę smaków, przez która wjeżdżamy chcąc odwiedzić piękną kaszubską ziemię.


wróć

Zaplanuj Wyjazd

Start

Ulica

Miejscowość

Brak punktów

Cel

Ulica

Miejscowość

Adres: brak

Zamknij Zapisz lokację