Noclegi

Lębork- Hotel Vega

Adres:

84-300 Lębork, u­l. 10 Marca 9

tel. : 59 86 34 176­
tel. 59 86 34 177­, fax 59 86 21 903
Parking: bezpłatny
Przystosowanie dla niepoełnosprawnychVega to nowoczesny obiekt wypoczynkowy wyposażony i charakteryzowany zgodnie z najnowocześniejszymi trendami hotelarstwa na świecie.

Dzięki komfortowym pokojom i apartamentom oraz restauracji słynącej z dobrej kuchni gwarantujemy Państwu, iż pozostaje w pamięci jako miejsce niepowtarzalne i niezapomniane.

 Fashion and Fame-  Club & Restaurant:         

 Fashion and Fame jest hotelową restauracją, ale też nastawiona na gości z zewnątrz z nowoczesnym designem i klubowym charakterem. Nowoczesny wystrój, system oświetleniowy zmienia kolorystykę  lokalu i nastrój dostosowując je do sytuacji. Klubowi bywalcy cenią sobie najbardziej sobotnie wieczory, gdy hotelowa restauracja zamienia się w klub nocny, gdzie efekty wizualne na parkiecie wyposażonym w ekran i sufit z paneli ledowych współgrają z muzyką.


Naszym gościom oferujemy:- 60 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 osobowych oraz apartamentach,
- w pokojach węzeł sanitarny, telewizja kablowa, telefon,
- restaurację,
- salę bankietową,
- salę konferencyjną,
- strzeżony parking hotelowy, również dla TIR-ów,
- realizacja kart kredytowych,
- fax,
- dostęp do internetu.
Wnętrza pokoi hotelowych urządzone są z myślą o wygodzie i miłym wypoczynku naszych klientów. Posiadamy pokoje w bardzo wysokim standardzie, dostosowane do oczekiwań naszych gości.Restauracja Hotelu Vega słynie z dobrej kuchni o akcencie regionalnym i polskim. Sprostamy zamówieniom smakoszy z wykwintnym i wyrafinowanym podniebieniem.Organizujemy bankiety, spotkania towarzyskie, wesela, przyjęcia komunijne oraz imprezy okolicznościowe. W naszej sali konferencyjnej możemy przygotować szkolenia, kursy i narady.

 


wróć

Zaplanuj Wyjazd

Start

Ulica

Miejscowość

Brak punktów

Cel

Ulica

Miejscowość

Adres: brak

Zamknij Zapisz lokację