Noclegi

"GALERIA W PODWÓRZU" Gospodarstwo agroturystyczne

Adres:

Gotelp 22,
89-651 Gotelp

tel. : 506 571 344
Parking: bezpłatny Siedlisko w stylu skansenu nad rzeczką Niechwaszcz. Oferujemy wypoczynek w ciszy, spokoju, a bliskość lasu umożliwia aktywne spędzanie czasu na spacerowaniu i zbieraniu grzybów i jagód.

 

POŁOŻENIE

Centrum wioski znajduje się około 1 km od posesji. We wiosce znajdują się dwa sklepy spożywcze, poczta, szkoła podstawowa z boiskiem i placem zabaw dla dzieci.

 

Naszym największym atutem jest fakt, że dom położony jest 4 km od Odrów – wsi , w której znajduje się Rezerwat „Kręgi Kamienne”. W odrach znajduję się też kościół oraz punkt gastronomiczny. Najbliższe miasto – Czersk – znajduje się 8 km od Gotelpia.

 

O OBIEKCIE

Dom jest zbudowany z drewnianych bali, które połączone są ze sobą na tzw. „jaskółczy ogon”. Wewnętrzne ściany z cegieł glinianych. Dach jest pokryty cementową dachówką. Dom został zbudowany w 1936 roku. Kiedyś to było duże kilkunastohektarowe gospodarstwo. Obecnie zachował się tylko dom w stanie pierwotnym. Obok domu rośnie sędziwy, rozłożysty kasztanowiec – około 2 metry w obwodzie. Jest to jedyny świadek upływającego czasu i wierny obserwator zmieniających się pokoleń mieszkańców drewnianego domu.

 

Jest to dom „z pierwiastkiem” artystycznym. Właścicielka w wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Posiada także kolekcję starych sprzętów gospodarstwa domowego i rolniczego.

 

OFERTA

Dom jest zamieszkały przez gospodarzy i dwójkę dzieci. Gospodarze hodują kury, mają też psa i koty. W domu wydzielona jest część do wynajęcia.

Do dyspozycji gości jest pokój z aneksem kuchennym i dostępem do łazienki.

Do wyposażenia należą:

  • trzy kanapy 2-osobowe,

  • telewizor,

  • kuchenka gazowa,

  • lodówka,

  • podstawowe naczynia.

 

Posiłki można przygotowywać indywidualnie lub skorzystać z posiłku przygotowanego przez gospodarzy.

 

Na podwórku istnieje możliwość rozpalenia ogniska i rozbicia namiotu. Dla aktywnych turystów posiadamy również 3 rowery do wypożyczenia.

 

Cena za dobę za jedną osobę – 20 zł. W przypadku większej ilości osób cena jest do uzgodnienia.


wróć

Zaplanuj Wyjazd

Start

Ulica

Miejscowość

Brak punktów

Cel

Ulica

Miejscowość

Adres: brak

Zamknij Zapisz lokację